paralax
311 444 888

Exchange hosting

Už žádné ztracené e-maily. Žádné zmatky v plánování schůzek. Žádné zbytečné cesty do kanceláře.

Zařídíme vám spolehlivý e-mail hosting. Díky němu získáte neomezenou e-mailovou schránku, která bude perfektně zabezpečená a zbaví vás nutnosti promazávat spamy jednou provždy.

Budete mít neustálý přehled o všem, co se děje. A to na všech svých zařízeních, ať už mají systém Android, iOS nebo Windows. 

Usnadníte si komunikaci napříč týmem. Sdílet údaje s ostatními můžete kdykoli a odkudkoli. Klidně i ze zahraničí. A že chcete mít různé adresáře rozdělené do skupin? Žádný problém. Snadno nastavíte, která data budou přístupná třeba sekretářce a kam se dostanou vaši obchodní partneři.

Jaké výhody vám e-mailový hosting přinese?

 1. Na e-mail se dostanete kdykoli a odkudkoli.
  Z počítače, mobilu, tabletu i kolegova notebooku.

  Nemusíte se vracet do kanceláře, abyste odeslali e-mail z konceptů. Vyřizovat poštu můžete klidně na cestách, a to z jakéhokoli zařízení, které bude právě po ruce.
 2. Ve vteřině máte vše synchronizované.
  E-maily, kontakty i kalendář.

  S exchange hostingem jednoduše sdílíte firemní data, kalendáře i kontakty. Jakmile si naplánujete schůzku, ihned se vám propíše do kalendáře ve všech zařízeních. 
 3. Žádný e-mail se vám už neztratí.
  Vše denně zálohujeme na vlastní servery v ČR.

  Zálohování probíhá zcela automaticky. Necelá desítka serverů se navíc navzájem hlídá, takže se nemusíte bát výpadku, při kterém byste se ke svým datům nedostali.
 4. Vaše zprávy, kontakty a další data budou maximálně zabezpečená.
  Rozlučte se tak se spamy a útoky hackerů.

  Robustní antivirová a antispamová ochrana je u nás samozřejmostí. Nikdo nepovolaný se tak k vašim e-mailům nedostane. A spamy promazává náš e-mail hosting i zpětně.
 5. Uspoříte až 30 % nákladů na komunikaci měsíčně.
  Nemusíte řešit HW, SW, licence, aktualizace ani pronájmy serverů.

  Nepotřebujete externí servery a nemusíte najímat IT techniky, kteří se o ně budou starat. S e-mail hostingem získáte kompletní řešení už za stovku na uživatele za měsíc.
 6. K dispozici budete mít českou technickou podporu.
  A to nonstop a bez nutnosti listování v IT slovníku.

  Pokud nám zavoláte, nebudete mluvit s automatem. Zkušený technik vám kdykoli poradí tak, že tomu snadno porozumíte. A když bude třeba, klidně za vámi přijede.

Zvažujete náš exchange hosting? Přijedeme za vámi a vše probereme

Prozkoumáme vaše stávající řešení a pobavíme se o možnostech, které by vaši práci usnadnily. Pokud se dohodneme na další spolupráci, domluvíme se na termínu, kdy vše zazálohujeme a převedeme na nový server. Garantujeme vám přitom, že nepřijdete ani o 1 e-mail.

Za úvodní schůzku nezaplatíte ani korunu. A za vyplnění kontaktu jakbysmet.
 

 

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.


Související služby