paralax
311 444 888

Online marketing

Buďte všude tam, kam se podívají. V souboji klíčových slov Vám vyboxujeme přední pozice, Vaši reklamu doručíme okruhu přesně vybraných potenciálních zákazníků. Zvýšíme povědomí o značce, bannery Vaší společnosti budou vždycky na těch správných místech. Potřebujete podpořit kampaň? Nebo klienty oslovit přímo? Zařídíme direct mailing včetně případné textové korektury. Jednou měsíčně (nebo tak často, jak se dohodneme) Vám pošleme podrobný report vynaložených nákladů.

Úspěšnost velké většiny projektů závisí v současné době kromě kvality samotných služeb nebo produktů, poptávky a dalších faktorů především na správném zvládnutí online marketingu.

Co všechno Vám v této oblasti můžeme nabídnout? Umíme:

SEO (Optimalizace pro vyhledávače) – vytvoříme a dokážeme optimalizovat Vaše webové stránky tak, aby je internetové vyhledávače umisťovaly co nejvýše.

Pracujeme s klíčovými slovy, kontextovým cílením, případně nabídneme Váš obsah uživateli, o němž podle jeho předchozího chování na síti víme, že může být Vaším potenciálním zákazníkem.

PPC (placené kliknutí) – můžeme také umístit krátký sponzorovaný textový odkaz buď formou prostého textu, banneru nebo videa.

Dostaneme Vás na cenové porovnávače zboží (Heuréka.cz, Zboží.cz, Hledejceny.cz), takže Vaše zboží nebo služby uvidí zákazníci mezi prvními a jinam už nepůjdou. Díky komplexnímu porovnání cen výrobků je možné významně navýšit návštěvnost Vašeho webu/e-shopu, a tím samozřejmě i obrat Vaší firmy.

Chcete-li zákazníky oslovit přímo, je e-mailing výhodnou, ekologickou a hlavně rychlou obdobou kdysi tak oblíbených tištěných direct mailů. Obchodní sdělení (newsletter) zpracujeme tak, aby Vaši kampaň co nejvíce podpořily, a to včetně dokonalého načasování.

Věříte, že život se v současné době soustředí na sociálních sítích? Jsou-li právě tam Vaši zákazníci, dokážeme je oslovit a zaujmout. Facebook.com, Instagram, Linked.in, Twitter, Google+, Foursquare – tady všude může být Vaše reklama doma. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

U všech typů online marketingu je samozřejmostí i podpora formou pravidelných reportů, takže vždy víte, za co platíte a můžete náklady průběžně upravovat.

Výhody online marketingu

  1. Úspora nákladů - v online reklamě vždy víte, za co platíte
  2. Individuální přístup k propagaci Vaší značky
  3. Průběžná optimalizace kampaní
  4. Adresná a efektivní reklama
  5. Zvýšení obratu e-shopu až o 100%
  6. Pravidelný report nákladů a nárůstu obratu/získaných zakázek

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.


Související služby