paralax
311 444 888

Správa serverů

Linux nebo Windows – o vše se postaráme tak, abyste nějaké servery vůbec nemuseli řešit.

Ušetřete a zbavte se starostí se správou serverů. Zařídíme, že vaše systémy vždy bezproblémově poběží. Vše bude aktualizované, zálohované a maximálně zabezpečené.
Pro zálohování nevyužíváme cizí datacentra, ale máme vlastní servery v ČR. Pokud vám tak třeba vaše vlastní servery nevyhovují, vše vám na ně rychle převedeme. A to bez ztráty jediného bitu. 
Když s námi budete chtít cokoli probrat, nebudete na lince poslouchat robotický hlas automatu ani se muset prát s ticketovacím systémem. Vše s vámi vyřeší zkušený technik z masa a kostí. V rámci SLA smlouvy vám také zaručíme, že nedojde k výpadku serveru.

Proč svěřit správu serverů právě nám?

 1. Postaráme se o vaše stávající servery, poskytneme vlastní nebo vám zařídíme virtuální.
  Nemusíte se starat o technické zázemí, provoz, licence ani záložní zdroje. Server si navíc pronajmete jen na tu dobu, kdy ho budete skutečně potřebovat.
 2. Zajistíme pro vás správu Linux i Windows serverů. Naši technici s tím mají mnohaleté zkušenosti.
  Nemusíte zaměstnávat vlastního administrátora. Postaráme se o instalaci, konfiguraci, zabezpečení, zálohování i údržbu. Správu severů za vás vyřešíme se vším všudy.
 3. Přístup k serveru budete mít kdykoli a odkudkoli. Ze všech zařízení, ze všech koutů světa, a to nonstop.
  K serveru budete mít přístup odkudkoli, kde je internet. Do firemního systému se tak dostanete ze svého počítače, notebooku, tabletu i telefonu.
 4. Zlevníte si náklady na správu serverů. Klidně až o 50 % ročně.
  Nemusíte investovat do vlastního řešení ani zaměstnávat správce serverů. Peníze, které byste dali na jejich mzdy, tak můžete využít přímo ve svém podnikání.
 5. Na telefonu máte zkušeného technika, žádný automat. Kdykoli vám poradí – srozumitelně a bez „ajťáťštiny“.
  Žádní roboti, záznamníky ani podpora s indickým přízvukem. Naše telefony zvedají opravdoví technici, a když potřebujete, klidně za vámi přijedou.
 6. Nad servery běží nonstop dohledový systém. Žádný výpadek tak vaše podnikání už neohrozí.
  Server můžeme snadno připojit na dohledový systém. Díky tomu budete o jakékoli odchylce od normálu ihned vědět. Žádný neočekávaný problém už váš byznys neohrozí. 

VÁHÁTE, JESTLI JE SPRÁVA SERVERŮ PRO VÁS TO PRAVÉ? ZA OPTÁNÍ NIC NEDÁTE

Vyplňte náš kontaktní formulář a společně to rozlouskneme. Přijedeme za vámi, vše společně probereme a vy se pak sami rozhodnete. Za naši návštěvu přitom nezaplatíte zhola nic.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.


Související služby