paralax
311 444 888

Správa sítě

Když nechcete sloužit IT systému, ale aby on sloužil vám.

Chceme, aby IT zázemí fungovalo tak dobře, že na něm nebude třeba nic opravovat. Proto vše průběžně kontrolujeme, vylepšujeme a zbavujeme i sebemenších chyb. Tak, abyste se mohli soustředit jen na svoji skutečnou práci a zapomněli, co že to „technické problémy“ vůbec jsou.

Nemusíte volat na jedno číslo, když vám vypadne internet, a na druhé, když vás pozlobí notebook. U nás máte správu sítě propojenou s dalšími službami – tak přirozeně, jako je to v běžném životě.

Kdykoli budete potřebovat, prostě jen zavoláte svého technika. Ten s vámi vše vyřeší po telefonu, nebo za vámi přijede. A je přitom jedno, jestli potřebujete rozchodit wifi, bezpečně uložit firemní data nebo naprogramovat nové funkce e-shopu. U nás řešíme správu počítačové sítě komplexně.

Proč svěřit správu sítě právě nám?

 1. Postaráme se kompletně o vaše IT.
  Od nastavení sítě až po zapojení poslední myši.
  Připravíme firemní počítače, rozchodíme tiskárnu nebo vám seženeme nejvýhodnější tarif pro internet a volání. Vy se tak můžete soustředit jen na to, co vaši firmu živí.
 2. Mluví s vámi vždy přímo technik.
  A když potřebujete, přijede za vámi.
  Žádní roboti, záznamníky ani podpora vzdálená přes několik kontinentů. Naše telefony zvedají sami technici, a když potřebujete, přijedou za vámi.
 3. Na hatmatilku nás neužije.
  Mluvíme lidsky, srozumitelně a bez IT móresů.
  Víme, že si v IT každý nelibuje. Nebudeme vás tak zasypávat podivnými termíny ani zkoušet z oborového slangu. Vše s vámi probereme tak, že tomu skutečně porozumíte.
 4. Zlevníme vaše náklady na správu počítačové sítě.
  Klidně až o 50 % ročně.

  Zefektivníme chod výpočetní techniky, odladíme technické problémy a zajistíme řešení, díky kterým ušetříte. Někteří naši klienti tak uspoří až polovinu nákladů na provoz IT.
 5. Problémy ničíme hned v zárodku.
  Systém kontrolujeme, i když vše funguje.
  Každý měsíc za vámi přijede náš technik a celý váš systém preventivně zkontroluje. Díky tomu odladí i drobné chyby dřív, než stihnou přerůst v jakékoli vážnější problémy.
 6. Vaši síť i data zabezpečíme na maximum.
  Klidně v našem vlastním datacentru.
  Zabezpečíme vaši síť, data, počítače a klidně i telefonní hovory. Tak, aby se nic nedostalo ven ani dovnitř. Pro zálohování nevyužíváme cizí datacentra, ale máme vlastní servery v ČR.

 

Zvažujete správu počítačové sítě? Přijedeme za vámi a vše probereme

Prozkoumáme vaše IT vybavení, upozorníme na jeho slabá místa a rovnou navrhneme nejvhodnější řešení. Ukážeme vám také, jak můžete svoji práci zefektivnit nebo kde byste mohli ušetřit. Za naši návštěvu nebudete nic platit.

Zanechte nám tu na sebe kontakt. Ozveme se vám s nabídkou několika termínů.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.


Související služby