paralax
311 444 888

E-shop

Vy máte úžasný produkt. My zase prostor pro jeho propagaci. Zajistíme, aby u Vás zákazníci nakupovali jednoduše a snadno. Pohlídáme grafickou podobu, texty i návštěvnost. Váš e-shop nebude pro zákazníky jen nákup, ale jedinečný zážitek. Pomůžeme Vám, aby se rádi vraceli. Máte nastavenou pevnou firemní identitu? Budeme ji respektovat. A navíc zařídíme, aby se Vaši zákazníci při nákupu cítili pohodlně od začátku až do konce.
Jednou měsíčně (nebo tak často, jak se dohodneme) Vám pošleme zprávu o návštěvnosti a nabídku případných novinek. 

Váš e-shop vytvoříme od návrhu koncepce včetně analýzy trhu a konkurence v daném odvětví a následného vytyčení strategických bodů přes jeho vizuální podobu až po sledování návštěvnosti a podporu kampaní.

Máte-li preference, co se cílových skupin týká, pomůžeme Vám zaměřit se na ně co nejúčinněji. Jedním z rozhodujících faktorů účinnosti je vzhled e-shopu. To, co Váš zákazník vidí prvních pár vteřin. Navrhneme Vám poutavý a zajímavý design, který návštěvník rozhodně nepřehlédne. Dalším bodem je přehlednost a snadná orientace. Nenecháme Vaše zákazníky dlouho pátrat po tom, co chtěli koupit – dovedeme je k nákupnímu košíku co nejmenším počtem kliknutí. A taky dobře víme, že například květinářství bude své služby prezentovat jinak než laboratorní technika a umíme tomu přizpůsobit i textovou podobu e-shopu.

Z nepřeberného množství funkcí Vám po úvodní konzultaci nabídneme ty nejvhodnější. Protože preferujeme dlouhodobou spolupráci a Vaši naprostou spokojenost, je pro nás samozřejmostí, že jednotlivé funkce dokážeme přizpůsobit vývoji situace a stavu Vašeho obchodu. Nemusíte se tedy bát, tak jako u některých pronajímaných služeb, že funkce, které si jednou objednáte, máte bez možnosti změny a vývoje napořád. Platba bez registrace nebo kreditní kartou? Přizpůsobení vzhledu stránky prohlížeči v mobilu? Tohle všechno a řadu dalších dokážeme nastavit tak, aby Vám sloužily co nejlépe. U nás platíte opravdu jen za to, co aktivně používáte.

V tom Vás podpoří i sledování návštěvnosti a reakce na jeho výsledky. Máme zkušenosti se zpracováním a podporou všech současně dostupných forem internetového marketingu - od SEO optimalizace, přes PPC reklamu až po sociální sítě a PR články. Je jen na Vás, co si vyberete.

Výhody e-shopového řešení

  1. Snadná dohledatelnost
  2. Jednoduchá orientace
  3. Report návštěv
  4. Bezpečné prostředí
  5. Zvýšení obratu
  6. Non-stop podpora

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.


Související služby