paralax
311 444 888

IS hosting

U nás to nekončí předáním přístupových údajů do systému. My tím začínáme.

Je podstatou vaší práce kontrola informačního systému, jeho updaty a zálohování dat? Skvělé. Pak tomu můžete věnovat svůj drahocenný čas. V opačném případě se ale raději soustřeďte na to, co je skutečně podstatné – na činnost, která živí vás i vaši firmu.

U nás získáte VPS hosting s přidanou hodnotou. K virtuálnímu serveru budete přistupovat vzdáleně prostřednictvím cloudu, takže se zcela zbavíte starostí s údržbou IT systému. Dostanete navíc náš plný servis a technik vám bude k dispozici kdykoli na zavolání. Firmy s méně než 200 zaměstnanci díky tomu ušetří výrazné náklady za hardware i software.

Vaše data budou perfektně zabezpečená, a přesto snadno dostupná odkudkoli. Vše poběží na nejvýkonnějším serveru a zálohování bude probíhat zcela automaticky. A co je ještě lepší – za nic z toho nezaplatíte ani korunu navíc. Platit u nás budete jen za to, co skutečně využíváte. Potřebujete třeba MS Office pro účetního jen každý druhý měsíc? Žádný problém! Platit za něj budete jen každý druhý měsíc.

Proč vsadit na IS hosting právě od nás?

Náklady na pořízení vlastního serveru jsou v průměru o 300 % vyšší, než na kolik vás vyjde naše řešení. Vlastní server navíc zdaleka nedosahuje kvalit našeho IS hostingu. U nás totiž získáte virtuální server se vším všudy – se správou, službami technika i garancí perfektního chodu. Investujte chytře a vsaďte na řešení, které se vám vyplatí. Vše poroste plynule spolu s vaší firmou.

 1. Snížíte provozní náklady.
  Pořizovací cena nového systému bude přesně 0 Kč. 

  Ještě pracujete s Windows XP a data vypalujete na CD? Patrně ne. IT technika velmi rychle zastarává, ale s námi budete mít vždy tu nejaktuálnější verzi systému a programového vybavení.
 2. Váš systém poběží na nejvýkonnějším serveru.
  A dostanete se k němu i z mobilu.

  Konec zdlouhavého načítání, sekání a vynucených restartů. Váš informační systém poběží na nejvýkonnějších serverech, ke kterým se připojíte odkudkoli. Z počítače, tabletu i mobilu.
 3. Při VPS hostingu se data automaticky zálohují.
  A to několikrát denně.

  Nemusíte řešit, kolik prostoru vám na serverech zbývá ani zápasit se zálohovacím programem. Vše se ukládá zcela automaticky. Za zálohování u nás navíc neplatíte žádné příplatky.
 4. Maximální zabezpečení je pro nás základ.
  I proto máme vlastní datacentra.

  Vaše data necestují přes půlku zeměkoule – vše ukládáme ve vlastních datacentrech v ČR. Díky tomu servery neustále hlídáme a přesně víme, kdo k nim má přístup. Nikdo.
 5. K dispozici jsme nonstop. Mluvíme česky
  a zahrneme vás pozorností, ne IT termíny.

  Telefony u nás nezvedá žádná virtuální asistentka, ale skutečný technik z masa a kostí. Vše s vámi probere a většinu problémů rovnou vyřeší. A když to nepůjde vzdáleně, přijede k vám.
 6. Postaráme se o převod programů, které budete na serveru využívat. Vše vám přizpůsobíme na míru.
  Zabezpečíme vaši síť, data, počítače a klidně i telefonní hovory. Tak, aby se nic nedostalo ven ani dovnitř. Pro zálohování nevyužíváme cizí datacentra, ale máme vlastní servery v ČR.
 7. O správu virtuálního serveru se nemusíte starat.
  U nás máte maximální péči rovnou v ceně.

  Nekončíme jednorázovým převedením vašich dat na virtuální server. U nás tím práce teprve začíná. Postaráme o správu vašeho systému, pravidelnou aktualizaci i jeho rozvoj.
 8. SQL Server ani další Microsoft programy nemusíte kupovat. Zajistíme vám výhodný pronájem.
  Jako jedni z mála zajišťujeme pronájem licencí Microsoft produktů. Nemusíte tak investovat do programů, které rychle zastarávají nebo jim končí podpora. U nás máte vždy jistotu nejaktuálnějšího řešení.

 

Jak to bude probíhat dál, když nás kontaktujete?

 1. Zavoláme vám, nebo pošleme e-mail – podle toho, jaký kontakt nám tu na sebe necháte.
 2. Probereme vaše potřeby a přání. Projdeme stávající problémy a ukážeme, jak je vyřešit.
 3. Připravíme vám cenovou nabídku a navrhneme termín spuštění vašeho nového systému.
 4. Převedeme všechna data ze stávajícího řešení. A to do posledního e-mailu.
 5. Naučíme vás se systémem pracovat, a když budete chtít, klidně zaškolíme i vaše kolegy.
 6. Pak už můžete na starosti s údržbou, zabezpečením a aktualizacemi klidně zapomenout.
 7. Vy jen nerušeně pracujete, my vše hlídáme, průběžně vylepšujeme a pravidelně zálohujeme.
 8. A kdybyste měli s čímkoli problém, jednoduše nám zavoláte a my se o vše postaráme.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.


Související služby