paralax
311 444 888

Konektivita do škol

Získejte dotaci na připojení a IT vybavení. Postaráme se o to, že technická kritéria splníte na jedničku.

Pomáháme základním, středním i vyšším odborným školám po celé ČR. Se standardem konektivity máme bohaté zkušenosti a víme, jak ho naplnit do posledního bodu.
Ověříme, zda vyhovujete podmínkám dotační výzvy, a postaráme se o splnění všech podmínek, včetně zprostředkování získání dotaceZajistíme vaší škole kvalitní internetové připojení a perfektně zabezpečenou síť, dodávky výpočetní techniky i audiovizuálních a výukových zařízení (smart tabule, atd.). To vše zapojíme, zprovozníme a vyškolíme obsluhu k jejímu užívání. Po dobu udržitelnosti projektu smluvně zajistíme fungování systému, jeho dohled a podporu. Na patřičných místech doložíme, že máte vše v pořádku, a v případě kontroly se budeme této osobně účastnit pro zdokladování požadovaných IT parametrů namísto vás.

Proč řešit standard konektivity škol s námi?

 1. Pomůžeme vám vyřídit dotaci.
  Pomůžeme vám vybrat vhodný dotační program, vysvětlíme jeho podmínky, navrhneme harmonogram prací a postaráme se o realizaci celého projektu.
 2. Zajistíme rychlé a stabilní připojení.
  Žádné výpadky ani dlouhé načítání. Víme, že kvalitní výuka si žádá kvalitní vybavení, proto vám zařídíme opravdu rychlé a spolehlivé internetové připojení.
 3. Nastavíme síť s maximálním zabezpečením.
  Postaráme se o celou školní síťovou infrastrukturu. Navrhneme ji tak, aby splnila všechny podmínky, byla maximálně zabezpečená, a přesto uživatelsky přívětivá.
 4. Zapojíme vaši školu do programu Eduroam.
  Abyste splnili podmínky konektivity, musí být vaše škola v systému Eduroam. Ani na to ale nemusíte být sami. Ukážeme vám, jak postupovat, nebo vše rovnou zařídíme.
 5. S kontrolory budeme komunikovat za vás.
  Že netušíte, co je IPv6, DNSSEC resolver nebo logování NAT? Nevadí, my ano. Kontrolním orgánům vše potřebné doložíme a detaily s nimi probereme za vás.
 6. Nenecháme vás ve štychu ani poté, co vše zprovozníme.
  Rádi se postaráme o dlouhodobou správu školní sítě. Garantujeme vám, že bude vše fungovat nejen teď, ale po celé období, které je pro naplnění podmínek konektivity klíčové.

Standard konektivity hravě naplní i vaše škola. Přesvědčíme vás na bezplatné konzultaci

Přijedeme za vámi a vše probereme. Pobavíme se o dotačních výzvách, které můžete v současnosti využít, zhodnotíme stávající řešení vaší školy a navrhneme další postup. Na vás pak bude, zdali se po schůzce rozloučíme, nebo rovnou domluvíme termín, kdy bude mít vaše škola standard konektivity splněný.
Nenechte si utéct finanční podporu, díky které získáte kvalitní technické vybavení. Se vším vám pomůžeme a na schůzce rádi zodpovíme vaše otázky ohledně technologií i dotací. Pouze dvě věci od nás nečekejte – účet za úvodní konzultaci a nátlak na další spolupráci.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.


Související služby